SIK SORULAN SORULAR

TÜM SORULARINIZ İÇİN BENİ ARAYABİLİRSİNİZ.

0 533 218 47 50

Satış temsilcisi olmanın şartları nelerdir ?

Satış temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir.

Satış temsilcisi olmak ücretlimidir? 

Hayır ücretli değildir. 7/24 destek ve yardım. Sitemizden üye olduğunuzda Ücretsiz katalog, sürpriz hediye ve numune gönderiyoruz.

Satış temsilcisi olmanın yararları nelerdir ?

Temsilci olduğunuz zaman kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı %33 e varan fiyat indirimiyle alabilir veya satış yapıp kazanç elde edebilirsiniz.

Ne kadar kazanabilirim ?

Bu tamamen size bağlıdır. Ürün kataloğu üzerinden yaptığınız her satışta %33 e varan kar elde edersiniz. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve promosyonlar satış yapmanızı kolaylaştırır.

Uzun süre sipariş vermezsem temsilciliğim sonlandırılır mı ?

Üst üste 3 kampanya sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz sonlandırılmaktadır.

Ödemeler nasıl yapılıyor ?

Ödemeler Avon sitesinden kredi veya banka kartıyla, PTT ve banka şubelerinden ve ATM lerden kartsız olarak yapılabilmektedir.

Ürünlerin son kullanma tarihi nerede yazıyor?

Kozmetik Kanunu geregi bir urun uretim tarihinden sonra 30 aydan daha uzun bir sure urun stabilitesini koruyabiliyorsa, son kullanma tarihi yazilmasi gerekmemektedir. Avon urunlerinde Son kullanma tarihi yazmamasinin nedeni, urunlerimizin direkt isi ve gunes isigina maruz kalmadan, 3 sene (36 ay) boyunca stabilitesini koruyabilmesidir. Urun ambalajlarimizin alt kisminda, uretim tarihleri bir kodlama sistemiyle yer almaktadır. Ornegin Z020415 seklinde olan bu kodlama sistemine gore urunun 02.04.2015 tarihinde uretildigi anlasilmaktadir. Bu durumda urunun son kullanma tarihi bu tarihten 3 yıl sonra yani 02.04.2018 olmaktadir. Urunlerimizin uzerinde acildiktan sonraki kullanim suresini gosteren bir ibare yer almaktadir. Ornegin 12M gibi bir ibare gordugunuzde; bu urun acildiktan sonra 12 ay kullanilabilir demektir. Parfumlerde mikrobiyolojik bozunma veya kirlenme sozkonusu olamayacagi icin saklama ve kullanim suresi esit olup, uretim tarihinden itibaren 36 aydir.

Satın aldığım ürünün üretim yeri çin, ürünleriniz çin malı mı?

Tüm ürünlerimiz Avon'un üretim tesislerinde kalite güvencesi kontrolu altinda ve Avon standartlarına göre üretilmekte ve müşterilerimize sunulacak haliyle ithal edilmektedir. Avon'un Amerika, Avrupa, Uzak Doğu Ülkelerinde uretim merkezleri bulunmakta olup ürünlerin üzerinde ürünün üretildiği üretim merkezinin bulunduğu Ülke'nin ismi yazmaktadir. Avon Standartları global standartlar olup Amerika'da, Avrupa'nın veya Uzak Doğuda herhangi bir ülkesinde nerede olursa olsun aynidir.